 | Az idén negyedik alkalommal rendezik meg a Váci Hájastészta és Farsangi Fánk sütő versenyt, a Vendégvárók Váci Egyesülete a Barangoló Teaház és a Kalmárok Udvara közös szervezésében. Az érdeklődők és a versenyben résztvevők február 15-én, szombaton Vácon a Kalmárok udvarában vehetnek részt az eseményen.
A nevezéseket február 15-én, 13 órakor várják, a zsűrizés 13 óra 30 perctől veszi kezdetét az eredményhirdetésre pedig 14 órakor kerül sor. Az első három helyezett értékes ajándékkal gazdagodik.
Az eseményt csupán érdeklődésből felkeresőknek farsangi fánk- és teakóstolásra nyílik lehetőségük. A gyerekek sem fognak unatkozni, szórakozásukról a mesesarok, fánkevő verseny és kirakodóvásár is gondoskodik majd.
A rendezvény főszervező Fónagy István minden érdeklődőt vár. Bővebb információért hívja a 30/9615-116-os telefonszámot. |
Helyszín: | Vác - Kalmárok Udvara |
|
|